Andrzej Koziński

Andrzej Koziński

Urodził się 28 października 1982r. we Włocławku w rodzinie muzyków.

Matka Barbara Kozińska to absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia we Włocławku w klasie skrzypiec, obecnie kierownik muzyczny zespołu folklorystycznego "Senior Kujawy". Ojciec Paweł Kołata to absolwent Studium Organistowskiego we Włocławku, obecnie organista parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku.

Andrzej już w wieku 4lat rozpoczął prywatnie naukę gry na fortepianie u Pani prof Krystyny Wolińskiej a w wieku 6lat zaczął uczęszczać do Ogniska Muzycznego we Włocławku, które ukończył dyplomem w roku 1996.

Po ukończeniu Szkoły Podstawowej, rozpoczął naukę w Liceum Mikołaja Kopernika we Włocławku i jednocześnie dojeżdżał do Toruńskiej Szkoły Muzycznej. Uczęszczał tam do klasy fagotu, grał w orkiestrze przy PSM a jednocześnie był słuchaczem Diecezjalnego Studium Organistowskiego.

W roku 1999 Andrzej rozpoczął kolejny kierunek, tym razem wydział wokalny w Państwowej Szkole Muzycznej 11 stopnia w Płocku u prof.Józefa Śledzickiego, z pod którego ręki wyszli m.in.Krzysztof Krawczyk czy Ryszard Poznakowski z zespołu Trubadurzy. W Płocku śpiewał we fraku i głosem operowym na kilku koncertach z tamtejszą Orkiestrą Symfoniczną jako baryton.

W Płocku Andrzej Koziński zdał egzamin dojrzałości i rozpoczął dzienne studia na kierunku Filologii Polskiej o specjalności dziennikarskiej.

Od jedenastego roku życia Andrzej Koziński zaczął realizować swoją drugą pasję jaką było dziennikarstwo.

Już jako dziecko prowadził dobranocki we włocławskim radiu "Hit".

W późniejszych latach mogliśmy go oglądać i słuchać w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych:

Od roku 1997 do chwili obecnej Andrzej Koziński wraz ze swoim zespołem koncertuje z największymi Agencjami Koncertowymi na terenie całego kraju jako coverowy zespół supportujący gwiazdy.

© All rights reserved | Design by Strony-WEB.pl